Adana Haber- Yerel Haber

YARAR AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

 

Onlar erdi muradına  

Özgelinkaya Pastaneler zincirinin patronu, Adanalı başarılı ve sevilen işadamı Ahmet Yarar’ın büyük oğlu Ramazan Yarar, Adana’nın saygın işadamlarından İsa Tekin’in kızı Sümeyra Tekin ile Yeni Görgün düğün salonunda düzenlenen muhteşem ve kalabalık törenle hayatını birleştirdi.

 

Grup Kervan’ın ilahileri ile dini kurallara uygun olarak yapılan düğüne, Yarar ve Tekin ailelerinin fertleri ile dostlarının yanı sıra, Mardin’den gelen önemli konuklar da katıldı. Grup Kervan’ın ilahileri ile halaylar çekildi.

 

Sümeyra ve Ramazan’ın düğüne Türkiye Lokantacılar Federasyonu Başkan Vekili Şefik Aslan, Gazeteciler Savaş Çokduygulu ve Aliye Gültekin, iş adamaları Remzi Kar, Casim Korkmaz, Aziz Kaya, Kemal Tetik, Nuri Özbakır ve Hüseyin Akçay, Mardin’den katılan Mardin’in önemli eşraflarından, ünlü işadamı Cahit Tural, Midyat Belediye eski Başkanı Fahri Talay nam-ı diğer Fahri baba, Gelinkaya Belde Belediye Yazı İşleri Müdürü Şehmuz Tekin, müteahhit Hasan Selimoğlu’da katıldı.

 

Geniş katılımlı ve muhteşem törenle yapılan düğünde Sümeyra-Ramazan Yarar çifti alkışlar eşliğinde içeriye girdi. Yarar ve Tekin ailesinin kapıda tek tek ilgilendiği konuklar bu güzel törende duygusal anlar yaşadı. Genç kayınbaba Ahmet Yarar, ilk göz ağrısı Ramazan Yarar’ın bu mutlu gününde neşe dolu anlar yaşadı. Eşi Meryem Yarar ile konuklarla yakinen ilgilenen Ahmet Yarar her şeyin kusursuz olmasını sağladı.

 

Takı merasimine ise dolarlar ve altınlar Sümeyra-Ramazan Yarar çiftine geldi. Dünya evine girmenin mutluluğunu yaşayan Sümeyra-Ramazan Yarar çifti duygularını şöyle ifade etti ” Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan ailemiz ve dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bugün çok ama çok mutluyuz.”

 

Ünlü işadamı Ahmet Yarar da genç yaşında kayınbaba olmanın heyecanı hissettirirken, muhteşem düğün sonrası tüm dostlara ve konuklara teşekkür etti.

PAYLAŞ!

URL: http://yerelhaber.com.tr/?p=8961

Yazan - Mar 26 2012. Kategori Akdeniz Bölgesi, Güncel, Magazin, Manşet. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Giriş | tablo, duvar sticker