Adana Haber- Yerel Haber

SAĞLIKLI YAŞAM DERSİ

1978 yılından bu yana doğal kaynakları kullanarak ürünlerini bütün dünya ile paylaşan Forever Living Products, Adana’da düzenlediği seminerde sağlıklı yaşam üzerine bilgiler verdi.

Dünya genelinde 137 ülkede faaliyetlerini sürdüren FLP Adana’da düzenlediği seminere katılanlar sağlıklı beslenme ve ek gelir elde etme konularında bilgi aldılar. Halka açık gerçekleştirilen seminerde konuşan FLP Adana ekibi sorumlusu Muhammed Sarı, tamamlayıcı Tıp’la Forever’ın yeni bir çığır açtığını söyledi.

Düzenlenen seminerde konuşan Muhammed Sarı, FLP olarak tüm içecekler, cilt bakım ürünleri ve kozmetiklerinin, Aloe vera’nın bütün özelliklerini sunduğunu söyledi.

Bunlara, arı kovanından elde ettikleri besleyici ürünler zincirini de eklediklerini belirten Sarı, sağlık ve varlığa doğal yollardan ulaşmak için eksiksiz bir sistem oluşturduklarının altını çizdi.

Sarı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Şirketimiz, bağımsız bir kuruluş olan IASC’den (Uluslararası Aloe Vera Bilim Konseyi) saflık sertifikası alan ilk firmadır. Ayrıca dini kuruluşlardan İslami helal ve Kosher sertifikalarınıda sahiptir. Forever Living, dünyanın en büyük Aloe vera yetiştiricisi, üreticisi ve dağıtıcısı durumunda olan bir dünya şirketidir. Şirket Genel Müdürlüğü Arizona, Scottsdale’de olup, Yönetim Kurulu Başkanımız ve Şirketimizin Kurucusu olan CEO Rex Maughan tarafından yönetilmektedir. 9,5 milyon distribütör, kendilerine sağlanan sağlık ve varlıkla yaşamanın keyfini sürmektedir.”

PAYLAŞ!

URL: http://yerelhaber.com.tr/?p=14157

Yazan - May 15 2012. Kategori Bitkisel Sağlık & Yaşam, Güncel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Giriş | tablo, duvar sticker