Adana Haber- Yerel Haber

Kız kardeşine tecavüz etti

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde 2006 yılında öz kız kardeşine tecavüz eden ve 2 yıl hapis yattıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan S.K, adli tıp raporunun açıklanmasının ardından ‘Çocuğun Nitelikli Cinsel İstismarı’ suçundan 9 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Tekirdağ’da firardaykenpolis tarafından yakalanan zanlı tutuklanarak cezaevine konuldu.kiz-kardese-tecavuze-9-yil-qf9

Edinilen bilgiye göre olay 2006 yılında Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde meydana geldi. İddialara göre 30 yaşındaki ağabey S.K, evde kimsenin olmadığı bir zamanda öz kız kardeşi 15 yaşındaki S.K’ye tecavüz etti. Tecavüzün tekrarlanması üzerine kız kardeş S.K, olayı annesine anlattı. Polis tarafından tutuklanan ağabey S.K, 2 yıl hapis yattıktan sonra Bandırma Ağır Ceza Mahkemesi tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Mahkeme kız kardeş S.K’yi İstanbul Adli Tıp Kurumu’na sevk etti. Adli tıp kurumu S.K’nin tecavüz nedeniyle beden ve ruh sağlığının bozulduğuna dair kati rapor verdi.

Adli tıp raporunun ardından firari S.K, gıyabında ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçundan 9 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Şahsın Tekirdağ’a kaçtığı ihbarını alan Tekirdağ Asayiş Şube İnfaz Büro ekipleri yaklaşık bir aylık araştırmanın sonunda bir fabrikada çalışan S.K’yı kıskıvrak yakaladı. Kesinleşmiş cezası bulunan S.K Tekirdağ T Tipi Cezaevi’ne konuldu.

PAYLAŞ!

URL: http://yerelhaber.com.tr/?p=51163

Yazan - Nis 20 2013. Kategori Adana Haber, Güncel, Manşet. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Giriş | tablo, duvar sticker