Adana Haber- Yerel Haber

ADIYAMANLILAR’DAN PLAKET

ADIYAMANLILAR DERNEĞİ’NDEN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Adana Adıyamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bu güne kadar derneğe destek olup katkı sağlayanlara birer teşekkür plaketi verdi.

Dernek binasında düzenlenen etkinlikte misafirlere ilk önce çiğ köfte ikram edildi. Daha sonra ise plaket törenine geçildi.

Plaket töreni sırasında bir konuşma yapan Adıyamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Karakuş derneklerine katkı sağlayan herkese müteşekkir olduğunu belirterek; “Bugüne kadar derneğimize her türlü katkıyı sağlayan ve her zaman yanımızda olup bize destek veren iş adamlarına, bürokratlarımıza, siyasetçilerimize, doktorlarımıza, esnaflarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu dernek çatısı altında hemşehrilerimizle bir arada olmak, Adıyaman’ın kültürünü, örf ve adetlerini yaşatmak istiyoruz” dedi.

Adıyamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne destek veren şu isimlere plaketleri takdim edildi.

 

Adıyaman Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan, Kâhta Belediye Başkanı İ. Yusuf Turanlı, AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Kasım Pamuk, CHP Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş, CHP Belediye Meclis üyesi Kadir Karakuş, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Kırılmaz, Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık, Malatyalılar Dernek Başkanı ve İş Adamı İsmail Hazar, Milli Piyangocular Oda Başkanı Mustafa Gökay Karakuş, Adıyaman Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu, Şakirpaşa Koop. Başkanı Cengiz Karakuş, ASKİ Yöneticisi Sabri Tari, Seyhan Oteli Genel Müd. Yard. Tacim Büyüktaş, Kommagene Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hacı Bozkurt, Dr. Mehmet Turgut, Dr. Ahmet Adıgüzel, Ziraat Bankası Müdürü Ali Karakuş, Av. Turan Özer, İş Adamı Yüksel Yavuz, İş Adamı Halil Fırat, İş Adamı Mithat Alp, İş Adamı Recai Doğan ve Kâhta Petrol Yön. Kur. Başkanı Salih Beyazyıldız

PAYLAŞ!

URL: http://yerelhaber.com.tr/?p=18621

Yazan - Tem 9 2012. Kategori Güncel, Siyaset. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Giriş | tablo, duvar sticker